Sekretariat

Dział Handlowy

telefon: 41 36 70 222
telefon: 41 36 70 282
e-mail: handlowy@kopalniamorawica.pl

Awizacje

Waga Morawica II                                          Waga Morawica III
telefon: 41 36 70 246                                    telefon:41 36 70 256
e-mail: waga2@kopalniamorawica.pl         e-mail: waga3@kopalniamorawica.pl

Paweł Dziewięcki
Starszy Specjalista ds. BHP
tel: 41 36 70 217
kom. 887 778 545
e-mail: pawel.dziewiecki@kopalniamorawica.pl

Konrad Głuc
Dyrektor ds. Technicznych i Inwestycyjnych
tel. 41 36 70 251
e-mail: konrad.gluc@kopalniamorawica.pl

Paweł Metryka
Kierownik Działu Energomechanicznego
tel. 41 36 70 234
kom. 665 661 484
e-mail: pawel.metryka@kopalniamorawica.pl

Rafał Majewski
Kierownik Działu Elektrycznego
tel: 41 36 70 233
kom. 662 003 689
e-mail: rafal.majewski@kopalniamorawica.pl

Artur Krzak
Dyrektor ds. Produkcji i Sprzedaży
Kierownik Ruchu Zakładu Górniczego

tel: 41 36 70 209
kom. 785 33 22 25
e-mail: artur.krzak@kopalniamorawica.pl

Krzysztof Stępień
Z-ca Kierownika Ruchu Zakładu Górniczego
tel: 41 36 70 239
kom. 691 441 582
e-mail: krzysztof.stepien@kopalniamorawica.pl

Mirosław Makselan
Kierownik Działu Wydobycia
tel: 41 36 70 229
kom. 607 441 062
e-mail: miroslaw.makselan@kopalniamorawica.pl

e-mail: handlowy@kopalniamorawica.pl

Artur Krzak
Dyrektor ds. Produkcji i Sprzedaży
Kierownik Ruchu Zakładu Górniczego

tel: 41 36 70 209
tel: 785 33 22 25
e-mail: artur.krzak@kopalniamorawica.pl

Wojciech Sobczyk
Sprzedaż wapno nawozowe, transport samochodowy
tel: 41 36 70 227
kom. 691 441 588
e-mail: wojciech.sobczyk@kopalniamorawica.pl

Marek Falarowski
Sprzedaż kruszyw, transport kolejowy
tel: 41 36 70 223
kom. 691 441 577
e-mail: marek.falarowski@kopalniamorawica.pl

Piotr Woś
Sprzedaż kruszyw, transport samochodowy
tel: 41 36 70 212
kom. 691 441 560
e-mail: piotr.wos@kopalniamorawica.pl

Anna Zawrzykraj
Sprzedaż – Fakturowanie
tel: 41 36 70 222
e-mail: anna.zawrzykraj@kopalniamorawica.pl

Bożena Koncewicz
Sprzedaż – Fakturowanie
tel: 41 36 70 282
e-mail: bozena.koncewicz@kopalniamorawica.pl

e-mail: it@kopalniamorawica.pl

Amadeusz Dąbek
Kierownik Projektów IT i Administracji
tel: 41 36 70 240

Sławomir Łazuga
Główny Specjalista ds. Informatyki i Telekomunikacji
tel: 41 36 70 241

Dariusz Pęczkiewicz
Kierownik
tel: 41 36 70 266
Kom. 691 441 596
e-mail: dariusz.peczkiewicz@kopalniamorawica.pl

Dyżurny Ruchu
tel: 41 36 70 268
e-mail: nastawnia@kopalniamorawica.pl

Edyta Lutwin
Główny Księgowy
tel: 41 36 70 220
kom. 665 661 487
e-mail: edyta.lutwin@kopalniamorawica.pl

Kasa
tel: 41 36 70 203

Jan Wojtaszek
Kierownik
tel: 41 36 70 225
kom. 691 441 581
e-mail: jan.wojtaszek@kopalniamorawica.pl

Edyta Piechnik
Kierownik Działu Pracowniczego
tel. 41 36 70 215
e-mail: edyta.piechnik@kopalniamorawica.pl

Agata Matys
Dział Płac
tel. 41 36 70 216
e-mail: agata.matys@kopalniamorawica.pl

Krzak Artur
Dyrektor ds. Produkcji i Sprzedaży
Kierownik Ruchu Zakładu Górniczego

tel: 41 36 70 209
tel: 785 33 22 25
e-mail: artur.krzak@kopalniamorawica.pl

Dariusz Pęczkiewicz
Kierownik OPM III
tel: 41 36 70 266
kom. 691 441 596
e-mail: dariusz.peczkiewicz@kopalniamorawica.pl

Jan Tworek
Kierownik ZPM II
tel: 41 36 70 206
kom. 665 661 482
e-mail: jan.tworek@kopalniamorawica.pl

Stanisław Nowak
Kierownik
tel: 41 36 70 213
kom. 691 441 574
e-mail: stanislaw.nowak@kopalniamorawica.pl

Andrzej Kusak
Specjalista ds. zaopatrzenia
tel: 41 36 70 213
kom. 691 867 087
e-mail: andrzej.kusak@kopalniamorawica.pl

Władysław Sołtys
Kierownik magazynu
tel: 41 36 70 255
kom. 667 687 009
e-mail: wladyslaw.soltys@kopalniamorawica.pl

Jan Wojtaszek
Pełnomocnik ds. Zintegrowanego Systemu Zarządzania
tel: 41 36 70 225
kom. 691 441 581
e-mail: jan.wojtaszek@kopalniamorawica.pl

Stefan Skiba
Specjalista ds. Ochrony Środowiska
tel: 41 36 70 226
Kom. 667 687 008
e-mail: stefan.skiba@kopalniamorawica.pl

GPS: 50.74529229121368, 20.59186313584739

Adres:

Kopalnia Wapienia „Morawica” Spółka Akcyjna
ul. Górnicza 42
26-026 Morawica

Telefon:

+48 41 36 70 200

Godziny pracy biura:

Poniedziałek – Piątek   06:30 – 15:00

Załadunki (non stop 24h)

od 5:00 w poniedziałek do 6:30 w sobotę

Zamów wapno
Close
Zamów wapno z transportem:
tel. 691 441 560 (7:00-15:00)