Ewa Pawlik

Kierownik Działu Ekonomiczno-Finansowego

Asystent Zarządu

Tel. 41 36 70 211

e-mail: sekretariat@kopalniamorawica.pl

Reklamacje

e-mail: reklamacje@kopalniamorawica.pl

Waga Morawica II

tel. 41 36 70 246

e-mail: waga2@kopalniamorawica.pl

Waga Morawica III

tel. 41 36 70 256

e-mail: waga3@kopalniamorawica.pl 

Edyta Lutwin

Główny Księgowy

tel. 41 36 70 220

kom. 665 661 487

e-mail: edyta.lutwin@kopalniamorawica.pl

 Aneta Dziewięcka- Baran

Zastępca Głównego Księgowego

 tel. 41 36 70 219

kom. 691 441 029

e-mail: aneta.baran@kopalniamorawica.pl

Edyta Piechnik

Kierownik Działu Pracowniczego

tel. 41 36 70 215

e-mail: edyta.piechnik@kopalniamorawica.pl

Agata Matys

Specjalista ds. Kadr i Płac 

tel. 41 36 70 216

e-mail: agata.matys@kopalniamorawica.pl

Paweł Dziewięcki

Starszy Specjalista ds. BHP

tel. 41 36 70 217

kom. 881 778 545

e-mail: pawel.dziewiecki@kopalniamorawica.pl

Jan Wojtaszek

Pełnomocnik Zarządu ds. Zintegrowanego Systemu Zarządzania

Tel. 41 36 70 225

Kom. 691 441 581

e-mail: jan.wojtaszek@kopalniamorawica.pl

Artur Krzak

Dyrektor ds. Produkcji i Sprzedaży

Kierownik Ruchu Zakładu Górniczego

tel. 41 36 70 209

kom. 785 332 225

e-mail: artur.krzak@kopalniamorawica.pl

Handlowy

e-mail: handlowy@kopalniamorawica.pl

Piotr Woś

Wapno nawozowe, transport samochodowy

tel. 41 36 70 212

kom. 691 441 560

e-mail: piotr.wos@kopalniamorawica.pl

Wojciech Sobczyk

Wapno nawozowe, transport samochodowy

tel. 41 36 70 227

kom. 691 441 588

e-mail: wojciech.sobczyk@kopalniamorawica.pl

Marek Falarowski

Sprzedaż kruszyw, transport kolejowy

tel. 41 36 70 223

kom. 691 441 577

e-mail: marek.falarowski@kopalniamorawica.pl

Sprzedaż/Fakturowanie

 Anna Zawrzykraj

 Tel. 41 36 70 222

e-mail: anna.zawrzykraj@kopalniamorawica.pl

Bożena Koncewicz

Tel. 41 36 70 282

e-mail: bozena.koncewicz@kopalniamorawica.pl

Jan Wojtaszek

Kierownik Oddziału Marmurów

Tel. 41 36 70 225

Kom. 691 441 581

e-mail: jan.wojtaszek@kopalniamorawica.pl

Krzysztof Stępień

Z-ca Kierownika Ruchu Zakładu Górniczego 

tel. 41 36 70 239

kom. 691 441 582

e-mail: krzysztof.stepien@kopalniamorawica.pl   

Mirosław Makselan

Kierownik Oddziału Wydobycia 

tel. 41 36 70 229

kom. 607 441 062

e-mail: miroslaw.makselan@kopalniamorawica.pl

Dariusz Pęczkiewicz

Kierownik Oddziału Przeróbki Mechanicznej III

tel. 41 36 70 266

kom. 691 441 596

e-mail: dariusz.peczkiewicz@kopalniamorawica.pl

Jan Tworek

Kierownik Zakładu Przeróbki Mechanicznej II

tel. 41 36 70 206

kom. 665 661 482

e-mail: jan.tworek@kopalniamorawica.pl

Dariusz Pęczkiewicz

Kierownik Oddziału Kolejowego

Tel. 41 36 70 266

Kom. 691 441 596

e-mail: dariusz.peczkiewicz@kopalniamorawica.pl

Dyżurny Ruchu

Tel. 41 36 70 268

e-mail: nastawnia@kopalniamorawica.pl

Stefan Skiba

Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Tel. 41 36 70 238

Kom. 667 687 008

e-mail: stefan.skiba@kopalniamorawica.pl

Konrad Głuc

Dyrektor ds. Technicznych i Inwestycyjnych

 tel. 41 36 70 251

e-mail: konrad.gluc@kopalniamorawica.pl

Paweł Metryka

Kierownik Działu Energo-Mechanicznego 

tel. 41 36 70 234

kom. 665 661 484

e-mail: pawel.metryka@kopalniamorawica.pl

Paweł Gajos

Sztygar ds. Mechanicznych

 tel. 41 36 70 258

kom. 607 632 616

e-mail: pawel.gajos@kopalniamorawica.pl

Rafał Majewski

Kierownik Oddziału Elektrycznego

tel. 41 36 70 233

kom. 662 003 689

e-mail: rafal.majewski@kopalniamorawica.pl

Stanisław Nowak

Kierownik Działu Zaopatrzenia

tel. 41 36 70 213

kom. 691 441 574

e-mail: stanislaw.nowak@kopalniamorawica.pl

Andrzej Kusak

Specjalista ds. Zaopatrzenia

tel. 41 36 70 213

kom. 691 867 087

e-mail: andrzej.kusak@kopalniamorawica.pl

Władysław Sołtys

Kierownik Magazynów Części Zamiennych i Paliw

tel. 41 36 70 255

kom. 667 687 009

e-mail: wladyslaw.soltys@kopalniamorawica.pl

Włodzimierz Jandała

Kierownik Działu Remontowo-Budowlanego

tel. 41 36 70 237

Amadeusz Dąbek

Dyrektor ds. Organizacji i Marketingu

Tel. 41 36 70 240

e-mail: amadeusz.dabek@kopalniamorawica.pl

 

Monika Wierzbicka

Specjalista ds. Administracji i Marketingu

Tel. 41 36 70 204

e-mail: monika.wierzbicka@kopalniamorawica.pl

Agnieszka Ozimirska

Specjalista ds. Socjalno-Administrayjnych

Tel. 41 36 70 232

e-mail: agnieszka.ozimirska@kopalniamorawica.pl

Monika Wierzbicka

Specjalista ds. Administracji i Marketingu

Tel. 41 36 70 204

e-mail: monika.wierzbicka@kopalniamorawica.pl

Sławomir Łazuga

Główny Specjalista ds. Informatyki i Telekomunikacji

Tel. 41 36 70 241

e-mail: slawomir.lazuga@kopalniamorawica.pl

Daniel Mrozowski

Specjalista ds. Informatyki i Telekomunikacji

Tel. 41 36 70 247

e-mail: daniel.mrozowski@kopalniamorawica.pl

Adres:

Kopalnia Wapienia „Morawica” Spółka Akcyjna

Górnicza 42

26-026 Morawica

Telefon: +48 41 36 70 200

e-mail: sekretariat@kopalniamorawica.pl

Godziny pracy biura:

Poniedziałek – Piątek   06:30 – 15:00

Załadunki:

Poniedziałek – Piątek   06:00 – 22:30

Zamów wapno
Close
Zamów wapno z transportem:
tel. 691 441 560 (7:00-15:00)